Diagnostický software Bär CargoCheck

Váš digitální servisní asistent

Softwarová diagnostika je v servisech užitkových vozidel již dlouho standardem. Protože odstávky vozidel jsou drahé - cílem je maximální dostupnost. Proto vám společnost Bär Cargolift nabízí diagnostický software Bär CargoCheck, který je nepostradatelným nástrojem pro odborný servis zdvihacích plošin Bär Cargolift. Aby bylo vozidlo co nejrychleji opět v provozu!


Diagnostický software Bär CargoCheck umožňuje:

  • rychlou a snadnou diagnostiku chyb prostřednictvím sledování napěťové a proudové křivky a všech vstupů a výstupů pomocí paměti chyb a grafického znázornění přiřazení portů
  • parametrizaci zařízení podle požadavků, např. zapnutí pomocí tlačítka SwitchKey nebo jemné nastavení rádiového dálkového ovládání Bär SmartControl
  • dodatečné vybavení podle požadavků, protože s Bär CargoCheck můžete také aktualizovat software řídící jednotky eBC
  • rozšířená podpora servisní horké linky Bär, která vám může cíleněji poradit prostřednictvím vzdáleného přístupu TeamViewer

Požadavky na používání systému Bär CargoCheck

Bär CargoCheck umožňuje přístup ke zdvihacím plošinám Bär Cargolift s řídící jednotkou eBC Controller (od roku výroby 2012) ». Systémové požadavky jsou:

  • počítač se systémem Windows (Windows 7 nebo vyšší),
  • standardní kabel USB (připojení A/B) a
  • platná licence pro Bär CargoCheck.

Diagnostický software lze stáhnout z internetového obchodu Bär Cargolift » a používat jej bezplatně po dobu 48 hodin od první instalace. Poté potřebujete placenou licenci. Licenční období začíná 1. října a končí 30. září. Každoročně aktualizovaný soubor vám zajistí, že budete vždy v obraze a budete moci těžit z našeho vývoje.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se softwaru Bär CargoCheck, servisní tým vám může snadno a rychle poskytnout podporu prostřednictvím vzdáleného přístupu TeamViewer.

Využití programu TeamViewer pro vzdálenou podporu

Další informace o diagnostickém softwaru Bär CargoCheck

Stažení softwaru Bär CargoCheck v internetovém obchodě

V internetovém obchodě Bär Cargolift WebShop si samozřejmě můžete objednat originální náhradní díly. Různé možnosti vyhledávání, interaktivní rozpad dílů/sestav i 3D zobrazení dílů vám pomohou při výběru správného náhradního dílu. Kromě toho si můžete ve WebShopu stáhnout diagnostický software Bär CargoCheck i software ke zdvihací plošině a podat záruční reklamaci. Objevte rozmanité možnosti!

Navštivte internetový obchod

Elektronická řídící jednotka eBC Controller

Pomocí této řídicí jednotky lze od roku 2012 diagnostikovat všechny zdvihací plošiny Bär Cargolift. Kromě diagnostického softwaru Bär CargoCheck nabízí eBC Controller další možnosti, jako je telematické připojení Bär CargoConnect nebo zjednodušené ovládání zdvihacích plošin typu HydFalt pomocí softwarové funkce EasyFold.

Zjistěte více