Standard / FreeAccess 750 kg

Zdvihací plošina pro nákladní vozidla s celkovou hmotností 3,5 t - 7,5 t

Otevřít, zavřít, nahoru, dolů - tak by se daly definovat požadavky na zdvihací plošinu. Ve třídách lehkých vozidel hraje hlavní roli užitečné zatížení. Pro tento účel nabízí společnost BÄR hmotnostně optimalizovaný model BC 750 S2L. Pokud se často používá tažné zařízení s kulovou hlavou, je výhodou pevná podjížděcí zábrana u BC 750 S4. Při přepravě objemných nákladů poskytuje BC 750 S2S oporu díky vysokému zátěžovému momentu a vysokým deskám. A při častém odvozu menšího množství umožňuje vertikálně sklopná plošina FreeAccess modelu BC 750 A2L vždy volný přístup do nákladového prostoru. Klíčovým faktorem pro všechny tyto zdvihací plošiny Cargolift je buď technologie 2=4 (S2 se 2 válci), nebo další vývoj osvědčených zdvihacích plošin typu S4 (se 4 válci) s optimalizovanou hmotností. Protože stabilní a zároveň lehké Cargolifty jsou optimálními společníky pro třídu lehkých vozidel.

Bär Cargolift Standard / FreeAccess 750 kg - Určeno pro podvozky užitkových vozidel

Užitková vozidla do celkové hmotnosti 7,5 t mají různé podvozky. Obvykle jsou vybaveny zdvihacími plošinami s nosností 750 kg. Požadavky na zdvihací plošiny ve třídách lehkých vozidel jsou navíc stejně rozmanité jako jejich použití. Proto Vám BÄR nabízí čtyři různé varianty Cargoliftů s nosností 750 kg.

BC 750 S2L

Když je prioritou užitečné zatížení, tato zdvihací plošina zvedne 750 kg a sama váží pouze 160 kg

BC 750 S2S

Pro těžké náklady a dlouhé desky nabízí tato plošina výjjimečnou vzdálenost zátěžového bodu 750 mm

BC 750 S4

S pevnou podjezdovou zábranou a čtyřmi válci

BC 750 A2L

Pro maximální flexibilitu umožňuje vertikálně sklopná deska FreeAccess vždy volný přístup

Vybavení pro Bär Cargolift Standard / FreeAccess 750 kg

Množství různých podvozků i rozmanité požadavky vedou ke specifickému vybavení pro skupinu produktů Standard / FreeAccess 750 kg. Současně je ústředním požadavkem jednoduchá a bezpečná obsluha. Koneckonců kvalifikovaní řidiči jsou cenní a musí být při své práci optimálně podporováni. Zde najdete výběr z dostupného vybavení, další informace na vás čekají v brožuře výrobního programu.

Standardní ovládací jednotka BC 750

Pomocí ovládací jednotky můžete ovládat základní funkce zdvihací plošiny. Kromě toho lze ovládací jedntoku použít k vypnutí kontrolních světel, uložení úhlu stoupání/klesání a u modelu BC 750 S4 k současnému otevírání a spouštění plošiny pomocí funkce QuickShift.

Instruktážní video k plošině BC 750 S4 s ovládacím boxem na YouTube

Další informace o doplňkových funkcích

Jednoduché a zároveň bezpečné rádiové ovládání - Bär SmartControl Basic

Společnost BÄR nabízí rádiové dálkové ovládání Bär SmartControl Basic pro ovládání základních funkcí pomocí rádia. Protože tři ovládací tlačítka stačí! Bezpečnost zajišťuje detekce blízkého dosahu a funkce AutoStop45° při zavírání plošiny.

Instruktážní video BC 750 S4 s Bär SmartControl Basic na YouTube

Další informace o bezdrátovém rádiovém ovládání

Hliníková plošina - skládací nebo na celou šířku

Všechny modely BC 750 jsou vybaveny lehkou, ale stabilní hliníkovou plošinou. Skládací plošina FreeAccess je na zadní straně opatřena práškovou barvou z bílého hliníku RAL 9006; zadní strana širokých standardních plošin je standardně z přírodního hliníku. Protiskluzový běhoun plošiny TracGrip zvyšuje bezpečnost na plošině. Alternativně je k dispozici protihluková povrchová úprava SilentGrip.

Zjistěte více

Pro bezpečnou přepravu vašich kontejnerových vozídů - Zarážky proti odvalení / Prohlubně

U společnosti BÄR jsou bezpečnostní prvky pro zajištění kontejnerových vozíků stejně robustní jako deska, na které jsou umístěny. Protože každá zarážka proti odvalení kontejnerových vozíků BÄR má dvojité dno. BC 750 A2L je standardně vybavena zarážkami proti odvalování typu 2ad. U modelu BC 750 S máte možnost volby mezi bezpečnostními zarážkami proti odvalení typů 2ad a 2rd; Plošina BC 750 S2S může být vybavena také prohlubněmi.

Zjistěte více

Pouzdro pohonné jednotky s elektronickou řídicí jednotkou eBC Controller

Motor a řídicí jednotka jsou snadno přístupné a zároveň chráněné v agregátové schráně. V případě potřeby je možné jednoduše použít nouzové ovládání čtyř základních funkcí pomocí tlačítek na řídicí jednotce eBC.

Další informace o řídicí jednotce eBC Controller

Montážní adaptér pro BC 750 S2L / S2S / A2L

Vzhledem k široké škále podvozků je pro většinu instalací nutný montážní adaptér. Ten je vyroben z lehkého hliníku, ale zvyšuje hmotnost zdvihací plošiny Cargolift. Další podrobnosti najdete v brožuře Výrobní program nebo v brožuře BC 750:

Stáhnout pdf brožuru Bär Cargolift s nosností 750 kg

Tažné zařízení s koulí pro BC 750 S2L / S2S / A2L

Volitelně je k dispozici tažné zařízení s koulí s evropským schválením dílů (Teile-ABE). Hodnota D 19,9 kN, zatížení tažného zařízení max. 200 kg, hmotnost cca 45 kg. Na straně vozidla je nutná elektrická předmontáž! Koule je volitelně k dispozici.

Montážní sady pro BC 750 S4

Různorodost podvozků vede ke vzniku individuálních montážních sad k uchycení BC 750 S4 na konkrétní vozidlo. Ty jsou navrženy tak, aby byly lehké, ale zvyšovaly hmotnost Cargolift. Další podrobnosti najdete v brožuře o portfoliu nebo v brožuře o BC 750:

Stáhnout pdf brožuru Bär Cargolift s nosností 750 kg

Stáhnout pdf Montážní sady pro BC 750 S4

Tažný zařízení s výškově nastavitelnou koulí pro BC 750 S4

Jako volitelná výbava je k dispozici tažné zařízení s koulí evropským schválením dílů (Teile-ABE). Hodnota D 23,5, kN, zatížení tažného zařízení max. 185 kg, cca 14 kg. Na straně vozidla je nutná elektrická předmontáž! Koule je k dispozici na přání.

Související obsah pro Bär Cargolift Standard / FreeAccess 750 kg

Ovládací jednotka Bär Control EVO

Standardní ovládací skříňku lze nahradit ovládací jednotkou Bär Control EVO.

Zjistěte více

Využívejte údaje své zdvihací plošiny Bär Cargolift!

Všechny zdvihací plošiny Bär jsou vybaveny datovým rozhraním Bär CargoConnect. Pokud je tato softwarová volba aktivní a elektronická řídicí jednotka eBC Controller je připojena k vaší telematice, můžete data využívat.

Instruktážní video k Bär CargoConnect na YouTube

Zjistěte více

Nepřetržité poradenství - produktové doporučení MyCargolift

Znáte své vozidlo a svůj přepravní úkol - najděte pro něj tu správnou Zdvihací plošinu! Protože produktové doporučení MyCargolift určuje vhodný plošina Bär Cargolift na základě pěti informací. Vyzkoušejte si to!

Spusťte vyhledávač výrobků MyCargolift

Hodí se zdvihací plošina k danému vozidlu?

Write one or two paragraphs describing your product or services. To be successful your content needs to be useful to your readers.

Start with the customer – find out what they want and give it to them.

Zkontrolujte zástavbovou dispozici

Návod k použití specifický pro sériové číslo HowToCargoLift

V profesionální distribuční dopravě je jedna věc stěžejní: jednoduchá a bezpečná obsluha. Koneckonců kvalifikovaní řidiči jsou dnes vzácným zbožím, a proto musí být při své práci optimálně podporováni. Proto online školení řidičů HowToCargoLift poskytuje návod k obsluze vašeho Cargoliftu. S obrázky a videi. V jedenácti jazycích.

Na webové stránky HowToCargoLift