Bär Cargolift Falt

Skládací zdvihací plošina

Potřebujete častěji volný přístup k zadním dveřím nástavby, například pro vykládku a nakládku na rampě? Překážela by vám standardní plošina při používání vozidla? Pak je pro vás skládácí plošina Bär Cargolift typu Falt tím správným řešením.

Za jízdy je zdvihací plošina výrobní řady Bär Cargolift Falt kompaktně složena v prostoru pod nástavbou vozidla. Nakládání a vykládání na rampách tak není nijak omezeno. Jeli zdvihací plošina potřeba použít, ovládacím povelem „spustit“ se plošina nejprve spustí na zem a poté ji obsluha manuálně rozloží. Rozkládání je usnadněno pružinovým odlehčením.

Při častém skládání a nakládání ve svahu doporučuje BÄR verzi F4: Zatímco F2 Cargolift disponuje pouze dvěma zvedacími válci, další dva naklápěcí válce zařízení F4 Cargolift umožňují vyrovnání sklonu v každé výškové poloze plošiny. To zvyšuje bezpečnost a komfort při nakládce a vykládce.

Tato skupina produktů zahrnuje tyto zdvihací plošinyt:

  • BC 1000 F2
  • BC 1000 F4
  • BC 1500 F2
  • BC 1500 F4
  • BC 2000 F2
  • BC 2000 F4

Vybavení pro Bär Cargolift Falt

Standardní řídicí jednotka Bär Control EVO

Intuitivně použitelná, robustně konstruovaná a díky křížovým pákovým spínačům dokonale ovladatelná i v rukavicích - to je ovládací jednotka Bär Control EVO. Volitelně lze Cargolift zapínat a vypínat pomocí levé ovládací páky. BÄR tuto možnost nazývá SwitchKey. 

Instruktážní video pro Bär Cargolift Falt s Bär Control EVO na YouTube

Zjistěte více

Jednoduché a bezpečné rádiové ovládání - Bär SmartControl Basic

BÄR nabízí rádiové dálkové ovládání Bär SmartControl Basic pro ovládání základních funkcí pomocí rádia. Protože tři ovládací tlačítka stačí! Bezpečnost vyplývá z detekce na krátkou vzdálenost.

Další informace o bezdrátovém rádiovém ovládání

Skládací hliníková plošina

Všechny skládací zdvihací plošiny Cargolift jsou vybaveny lehkou, ale stabilní hliníkovou plošinou. Ruční skládání je uživatelsky přívětivé díky odlehčovací pružině. Zadní část plošiny je standardně z přírodního hliníku. Protiskluzový nášlap plošiny TracGrip zvyšuje bezpečnost na plošině. Alternativně je k dispozici protihluková povrchová úprava desky SilentGrip.

Zjistěte více

Pro bezpečnou přepravu vašich kontejnerových vozíků - Zarážky pro zajištění kontejnerových vozíků 2rd

Ochranná klapka 2rd umožňuje současnou přepravu dvou kontejnerových vozíků. Ochranné klapky mají úhel otevření 43° pro průměry koleček do 110 mm. Klapky se otevírají samostatně jednou ovládací páčkou na každou klapku a mají dvě spínací polohy.

Instruktážní video o zarážkách proti odvalení 2rd na YouTube

Pro bezpečnou přepravu vašich kontejnerových vozíků - Zarážky pro zajištění kontejnerových vozíků 2ad

Kontejnerová zarážka 2ad umožňuje současnou přepravu kontejnerových vozíků. Ochranné klapky mají úhel otevření 110° pro průměry koleček do 200 mm. Klapky se otevírají samostatně jednou ovládací páčkou na každou klapku a mají dvě spínací polohy.

Instruktážní video o zarážkách proti odvalení 2ad na YouTube

Více informací o zdvihacích plošinách Bär Cargolift Falt

Využívejte údaje své zdvihací plošiny Bär Cargolift!

Všechny zdvihací plošiny Bär jsou vybaveny datovým rozhraním Bär CargoConnect. Pokud je tato softwarová volba aktivní a elektronická řídicí jednotka eBC Controller je připojena k vaší telematice, můžete data využívat.

Instruktážní video k Bär CargoConnect na YouTube

Zjistěte více

Nepřetržité poradenství - produktové doporučení MyCargolift

Znáte své vozidlo a svůj přepravní úkol - najděte pro něj tu správnou Zdvihací plošinu! Protože produktové doporučení MyCargolift určuje vhodný plošina Bär Cargolift na základě pěti informací. Vyzkoušejte si to!

Spusťte MyCargolift

Návod k použití pro konkrétní sériové číslo HowToCargoLift

V profesionální distribuční dopravě je jedna věc stěžejní: jednoduchá a bezpečná obsluha. Koneckonců kvalifikovaní řidiči jsou dnes vzácným zbožím, a proto musí být při své práci optimálně podporováni. Proto online školení řidičů HowToCargoLift poskytuje návod k obsluze vašeho Cargoliftu. S obrázky a videi. V jedenácti jazycích.

Na webové stránky HowToCargoLift