Vyhledávání servisního partnera v GoogleMaps

Prostoje jsou drahé. Abychom vám mohli co nejrychleji pomoci, Bär Cargolift nabízí vyhledávání servisních partnerů - buď v daném okruhu na následující mapě, nebo v seznamu s výběrem státu a města.

Zadejte prosím vaše město a požadovaný okruh. Výsledky se zobrazí vzestupně podle vzdálenosti od zadaného města.

Google
Kartendaten ©2023 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Kartendaten ©2023 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google

Další informace o servisní síti

Zjistěte, jak zdvihací plošina funguje - HowToCargoLift

Naskenujte QR kód na řídicí jednotce a podívejte se na návod, jak přesně tento Cargolift používat - včetně nouzového provozu.

Nebo zadejte výrobní číslo na webových stránkách - najdete ho na typovém štítku nebo na řídicí jednotce vašeho zdvihací plošiny.

Na webovou stránku HowToCargoLift

Staňte se servisním partnerem společnosti Bär

Nic se nemění tak rychle jako technologie. S ohledem na tyto neustálé změny pořádá společnost Bär Cargolift odborná a komplexní servisní školení. V těchto kurzech se teoretické znalosti přímo ověřují při praktickém řešení problémů.

Zjistěte více

Veškeré informace o náhradních dílech a servisu

Prohlédněte si digitální katalog náhradních dílů. Kliknutím na obrázek dílu nebo na číslo dílu se dostanete přímo na tento náhradní díl v internetovém obchodě - pokud jste zaregistrováni. V novém katalogu náhradních dílů najdete kromě výběru nejběžnějších originálních náhradních dílů BÄR také další informace o specifických technologiích a inovacích Bär, možnostech dodatečné výbavy, našem servisu a online službách. Přesvědčte se sami:

Navštivte katalog náhradních dílů