Bär VanLift Standard / FreeAccess

Ideální zdvihací plošina pro skříňové dodávky

Bär VanLift FreeAccess - originál: maximální flexibilita pro vaši dodávku díky jedenkrát přeložené desce

Dopravujete neustále vaším vozidlem palety a kontejnery? Nebo nakládáte kontejnerové vozíky, ale vykládáte pouze jednotlivé zásilky? Je to možné bez časových ztrát? U malých rozvážkových vozidel, která jsou citlivá na každý kilogram navíc, to není výjimečný požadavek. Bär Cargolift má řešení: FreeAccess.

  • V jízdní poloze umožňuje složená deska volný vstup do nákladového prostoru pravými dveřmi.
  • V případě potřeby je k dispozici dostatečná plocha a nosnost plošiny pro naložení palety paletovým vozíkem, nebo až čtyř kontejnerů najednou.
  • Při rozkládání plošiny zajišťuje textilní pant ideální spojení obou částí desky. Při rozložení jsou obě části desky rovnoměrně zatěžovány.

Bär VanLift Standard - Pro velmi častou přepravu palet a kontejnerů

Přepravujete neustále palety a kontejnery ve Vašem vozidle? Pak je pro vaše vozidlo nejvhodnějším řešením Bär VanLift Standard. Kromě optimální nosnosti 600 kg (pro některé typy vozidel 500 kg) vám tento VanLift nabízí:

  • Větší užitečné zatížení, díky velmi nízké vlastní hmotnosti zdvihací plošiny
  • Rychlou montáž plošiny na vozidlo bez úprav karoserie
  • Možnost vybavení tažným zařízením

Pro skříňové dodávky jsou k dispozici tyto zdvihací plošiny Bär VanLift:

  • BC 600 A2V s vertikálně sklopnou deskou FreeAccess
  • BC 600 S2V se standardní deskou přiklopenou za panelovou dodávkou

pdf-Stáhnout portfolio-brožura pro Bär VanLift FreeAccess / Standardní verze

V přepravě patří užitečné zatížení vozidla ke klíčovým tématům. Za účelem jeho optimalizace jsou zdvihací plošiny Bär VanLift konstruovány pro konkrétní typ vozidla. Tím je dosaženo nejnižší možné hmotnosti, snadné a rychlé montáže a maximalizování světlé výšky podvozku. Vlastnosti jednotlivých vozidel ovlivňují i technické možnosti plošiny VanLift. V souvislosti s předpisy jednotlivých výrobců může být snížena i nosnost vlastní plošiny. Bližší detaily a způsoby montáže naleznete v brožuře VanLift pro konkrétní vozidlo (k dispozici ve formátu pdf po kliknutí na název vozidla).

Bär VanLift je vyráběn pro tyto typy vozidel:

Bär VanLift pro Mercedes-Benz Sprinter (BM 907)

Bär VanLift pro Volkswagen Crafter (od 2017 Typ SY)

Bär VanLift pro MAN TGE

Bär VanLift pro Iveco Daily

Bär VanLift pro Renault Master

Bär VanLift pro Opel Movano C (od 2021)

Bär VanLift pro Opel Movano B

Bär VanLift pro Nissan Interstar (NV400)

Bär VanLift pro Ford Transit

Bär VanLift pro Fiat Ducato

Bär VanLift pro Citroën Jumper

Bär VanLift pro Peugeot Boxer 

Vybavení Bär VanLift

Požadavky na dodávková vozidla mají svá specifika – zákazník od nich požaduje komfort osobního vozidla s plnou výbavou. Proto BÄR nabízí své plošiny VanLift s rozsáhlou sériovou výbavou celé výrobní řady!

Bezdrátové rádiové dálkové ovládání Bär SmartControl Basic - Standardní ovládání zdvihacích plošin Bär VanLift

Bezdrátové rádiové dálkové ovládání Bär SmartControl Basic nahrazuje instalaci ovládacích spínačů v karoserii. Rádiové ovládání se čtyřmi funkcemi s detekcí blízkého dosahu.

Instruktážní video zdvihací plošiny Bär VanLift FreeAccess s bezdrátovým rádiovým dálkovým ovládáním Bär SmartControl Basic na YouTube

Zjistěte více

Hliníková plošina - skládací nebo na celou šířku

Skládací plošina FreeAccess je na zadní straně opatřena práškovou barvou z bílého hliníku RAL 9006. Zadní strana široké standardní plošiny je z přírodního hliníku. Všechny plošiny VanLift jsou vybaveny předmontovaným držákem registrační značky s osvětlením. Protiskluzový nášlap plošiny TracGrip zvyšuje bezpečnost na plošině. 

Další informace o systému TracGrip

Zarážky kontejnerových vozíků proti odvalení 2ad a blikající světlo CargoFlash

Dvoudílné zarážky 2ad pro dva kontejnerové vozíky jsou standardní výbavou zdvihacích plošin Bär VanLift, stejně jako zapuštěné, snadno přejížděcí blikající světlo CargoFlash s technologií LED.

Instruktážní video pro zarážky proti odvalení ad na YouTube

Bär VanBridge - standardní přemostění mezi plošinou a dodávkou

Dvoudílný můstek VanBridge vytváří plynulý přechod mezi plošinou a podlahou nákladového prostoru prostřednictvím nezatíženého gumového závěsu. Žebrovaný povrch zajišťuje odolnost proti uklouznutí. Při jízdě lze VanBridge uzamknout ve svislé poloze v nákladovém prostoru. Pro integraci do izolované podlahy je VanBridge volitelně k dispozici pro chladírenské nástavby.

Kabelové dálkové ovládání pro nouzový provoz

Všechny zdvihací plošiny Bär VanLift mají standardně integrovanou zásuvku. Vedle rádiového dálkového ovládání je volitelně k dispozici kabelové dálkové ovládání.

Instruktážní video pro kabelové dálkové ovládání VanLift na YouTube

Umožňuje připojení přívěsu

Na přání lze VanLifty vybavit odnímatelným tažným zažízením s kulovou hlavou. Hodnota D 17,7 kN-21 kN, hmotnost cca 30 kg. Na straně vozidla je nutná elektrická předmontáž! Tažné zařízení vozidla nelze použít.

Další podrobnosti k Bär VanLift

Rádiové dálkové ovládání Bär SmartControl

U zdvihacích plošin Bär VanLift se standardně používá rádiové dálkové ovládání Bär SmartControl Basic. Alternativně je k dispozici dobíjecí ruční vysílač Plus s dokovací stanicí.

Zjistěte více

Zjistěte, jak zdvihací plošina funguje - HowToCargoLift

Kvalifikace řidičů je v profesionální distribuční dopravě klíčovým faktorem. Zároveň se neustále vyvíjí technologie. Proto vám společnost BÄR nabízí online školení řidičů HowToCargoLift. Po zadání sériového čísla (nebo naskenování QR kódu ze zdvihací plošiny Bär Cargolift) obdržíte krátký návod k obsluze právě této zdvihací plošiny Cargolift - k dispozici je v jedenácti jazycích.

Na webové stránky HowToCargoLift