Bär Cargolift Standard

Zdvihací plošina od společnosti BÄR s nosností od 1 000 kg do 3 000 kg pro profesionální distribuční dopravu v celé její rozmanitosti

Profesionální distribuční přeprava klade různé nároky: Vysoké zatížení na vysoké desky, různí řidiči ve vícesměnném provozu, různé obecné podmínky na místě vykládky, dlouhá životnost, různé typy vozidel, ale také zdvihací plošiny s relativně nízkými deskami pro standardizované nástavby ve středně těžkých třídách vozidel a pronajatých vozidlech s krátkou životností. A v neposlední řadě: Cargolift jako vizitka zákazníka.

Díky svým více než 40letým zkušenostem nabízí BÄR odpověď na všechny tyto požadavky: Bär Cargolift Standard. Díky vysokým zátěžovým momentům a rozsáhlým rezervám vytváří Cargolift S4 základ pro dlouhodobě efektivní nakládací procesy. Nabídku doplňuje široká škála přídavných zařízení a vybavení specifických pro konkrétní aplikace. Ve středně těžkém segmentu trhu bodují BC 1000 S2 a BC 1500 S4L jako zdvihací plošiny s optimalizovanou hmotností.

S2 / S4L - optimalizované užitečné zatížení s nosností 1000 kg / 1500 kg

Tyto zdvihací plošiny vám nabízejí optimální poměr mezi vlastní hmotností a nosností. Jsou určeny pro středně těžké nákladní automobily do 18 t celkové hmotnosti se standardizovanými nástavbami:

 • BC 1000 S2
 • BC 1500 S4L

Standard S4 - Zdvihací plošina BÄR s nosností 1000 kg - 3000 kg

S vysokým zatěžovacím momentem a dostatečnou výkonovou rezervou plně podporuje profesionální logistiku. S vysokými hliníkovými deskami včetně certifikátu pro zajištění nákladu XL a všestrannými možnostmi výbavy, abyste mohli Cargolift co nejlépe přizpůsobit svým požadavkům. S rozmanitými možnostmi montáže na nákladní vozidla různých hmotnostních tříd s přívěsem nebo bez něj, na přívěsy nebo návěsy:

 • BC 1000 S4
 • BC 1500 S4
 • BC 2000 S4
 • BC 2500 S4
 • BC 3000 S4

Bär Cargolift nabízí speciální zdvihací plošiny S4 pro zvláštní požadavky:

S4A - Když je málo místa

Při montáži na přívěsy s točnicovým podvozkem zbývá obvykle málo místa pro zdvihací plošinu - proto BC S4A potřebuje pouze krátký volný prostor 585 mm v zadní části vozidla:

 • BC 2000 S4A
 • BC 2500 S4A

S4U - Když by někdy měla zmizet podjezdová zábrana

Hydraulická podjezdová zábrana se při provozu s přívěsem jednoduše umístí nahoru. Při samostatném provozu se pohodlně posouvá dolů prostřednictvím ovládací jednotky Bär Control EVO nebo také rádiově prostřednictvím Bär SmartControl Plus:

 • BC 2000 S4U
 • BC 2500 S4U

S4V - Když je vyžadována flexibilita

Čtyři vertikální a sedm horizontálních poloh - to vše umí podjezdová zábrana plošiny S4V. Například při použití přívěsů se zalomenou ojí:

 • BC 2000 S4V
 • BC 2500 S4V

Nejdůležitější informace o produktech Bär Cargolift Standard s nosností 1000 kg a více

Naložit pomocí Cargoliftu pět pojízdných kontejnerových vozíků s potravinami, ranní rozvážka v obytné čtvrti, plné palety nápojů nakládané na rampě pomocí standardní plošiny, udržování chladu v nástavbě pomocí automaticky ovládané rolety – jak variabilní jsou požadavky na výrobní řadu Standard, tak pestré je i její vybavení. Proto tato výrobní řada udává směr v efektivní a přesto jednoduché a bezpečné obsluze zdvihacích plošin. Níže naleznete výběr vybavení, další informace naleznete v brožuře výrobního programu.

Standardní řídicí jednotka Standard S4

Intuitivně použitelná, robustně konstruovaná a dokonale ovladatelná i v rukavicích díky křížovým pákovým spínačům - to je ovládací jednotka Bär Control EVO. U zdvihacích plošin Standard S4 ušetříte drahocenný čas současným otevíráním a spouštěním díky funkci Quickshift.

Instruktážní video pro Bär Cargolift Standard S4 s Bär Control EVO na YouTube

Zjistěte více

Jednoduché a zároveň bezpečné rádiové ovládání - Bär SmartControl Basic

Pokud chcete rádiově ovládat pouze základní funkce, bude se vám toto rádiové dálkové ovládání líbit. Stačí totiž tři ovládací tlačítka! Bezpečnost zajišťuje detekce blízké vzdálenosti a funkce AutoStop45° při zavírání plošiny. 

Instruktážní video pro Bär Cargolift Standard S4 s rádiovým ovládáním Bär SmartControl Basic na YouTube

Zjistěte více

Rádiové dálkové ovládání pro nejvyšší požadavky - Bär SmartControl Plus

Ať už na baterie, nebo dobíjecí s dokovací stanicí - ruční dálkové ovládání Plus umožňuje ovládat další komponenty - například hydraulické podpěry. Stejně jako jeden ruční vysílač stačí k ovládání obou plošin tandemové soupravy. Nebo automatická ochrana proti neoprávněnému ovládání při opuštění vozidla: RadioKey zablokuje všechny ovládací prvky, jakmile ruční vysílač Plus opustí pracovní prostor. V případě dobíjecí verze nabízí dokovací stanice další možnosti.

Zjistěte více

Ušetřete čas a nervy při nakládání na rampě díky systému ovládání z kabiny

Ovládání Bär SmartControl CabinControll umožňuje ovládat Cargolift z kabiny. Dvě couvací kamery v zadní části vozidla a monitor s rozdělenou obrazovkou v kabině poskytují úplný přehled. Ruční vysílač Plus lze použít také jako rádiové dálkové ovládání. Také využíváte výhody dokovací stanice.

Instruktážní video k ovládání kabiny Bär SmartControl na YouTube 

Zjistěte více

Viditelnost - i za tmy a mlhy díky blikající boční hraně desky NightGuide

Protože viditelnost znamená bezpečnost! LED pásek na horní a dolní části hranového profilu jasně signalizuje hranu plošiny řidiči i jeho okolí.


Video o blikající hranové liště NightGuide na YouTube

Zjistěte více

Pro pochozí povrch desky bez překážek - TipFlash

Pro hydraulické plošiny Bär Cargolift Standard S4 od nosnosti 1500 kg může být blikač integrován do špičky plošiny: TipFlash. BÄR doporučuje kombinaci s vybavením NightGuide pro lepší viditelnost a zvýšení manipulačního prostoru na desce.

Zjistěte více

Pevné hliníkové plošiny - ochrannou známku nesou zdvihací plošin BÄR od založení společnosti

S velkou reklamní plochou, dlouhodobým vyšším vnímáním hodnoty a bezpečnou pojezdovou plochou - na přání s nerezovými rohy nebo hranovou lištou, která umožňuje zavěšení boční nakládací rampy.

Zjistěte více

Pro bezpečnou přepravu vašich kontejnerových vozídů - Zarážky proti odvalení / Prohlubně

U společnosti BÄR jsou bezpečnostní prvky pro zajištění kontejnerových vozíků stejně robustní jako deska, na které jsou umístěny. Protože každá zarážka proti odvalení kontejnerových vozíků BÄR má dvojité dno. Můžete si vybrat mezi různými systémy ochrany proti odvalování.

Zjistěte více

Aby se platforma otevřela pouze tam, kde chcete vykládat - geofencing s Bär CargoConnect

Standardizované datové rozhraní Bär CargoConnect umožňuje propojit geodata vaší telematiky s přístupovými právy k ovládání Cargolift. Protože při přepravě drahého zboží často existuje pouze jedno požadované místo vykládky. Bär CargoConnect také nabízí netušené možnosti, pokud jde o cíl maximální dostupnosti vozidla.

Instruktážní video k Bär CargoConnect na YouTube

Zjistěte více

Udržení chladu v nástavbě - ovládání roletových vrat pomocí systému eBC Controller PRO

Chcete propojit roletové dveře s pohybem zdvihací plošiny? Nebo hledáte zdvihací plošinu s možností diagnostiky? Pak má pro vás BÄR řešení: elektronickou řídicí jednotku eBC Controller. Používá se od roku 2012 - neustále se vyvíjí podle vašich požadavků.

Zjistěte více

Pro doručování v obytné oblasti v časných ranních hodinách - úprava PIEK

Pro nakládku a vykládku v prostředí citlivém na hluk doporučuje společnost BÄR zařízení PIEK. To zaručuje, že Cargolift je při provozu tišší než 60 dB(A). Kromě tichého pojezdu je BC vybaven zařízením SilentGrip snižujícím hlučnost pojezdové plochy plošiny a dalšími prvky, které jsou podrobněji popsány v brožuře Výrobní program.

Další informace o zdvihací plošiny Bär Cargolift Standard s nosností 1000 kg - 3000 kg

Nepřetržité poradenství - produktové doporučení MyCargolift

Znáte své vozidlo a svůj přepravní úkol - najděte pro něj tu správnou Zdvihací plošinu! Protože produktové doporučení MyCargolift určuje vhodný plošina Bär Cargolift na základě pěti informací. Vyzkoušejte si to!

Spusťte MyCargolift

Proveditelnost montáže 24/7

Vozidlo je na dvoře a vy chcete zkontrolovat, zda je možná montáž plošiny? V tom případě vám přijde vhod výpočtový program pro zdvihací plošiny Bär. BÄR nabízí toto online řešení již od roku 2008 - sedm dní v týdnu, po celý den! Rozměrový list je nejlepší vyplnit předem, abyste měli všechny údaje po ruce.

Zkontrolujte zástavbovou dispozici

Návod k použití pro konkrétní sériové číslo HowToCargoLift

V profesionální distribuční dopravě je jedna věc stěžejní: jednoduchá a bezpečná obsluha. Koneckonců kvalifikovaní řidiči jsou dnes vzácným zbožím, a proto musí být při své práci optimálně podporováni. Proto online školení řidičů HowToCargoLift poskytuje návod k obsluze vašeho Cargoliftu. S obrázky a videi. V jedenácti jazycích.

Jednoduše naskenujte QR kód ze zdvihací plošiny nebo vyhledejte návod pomocí sériového čísla prostřednictvím webových stránek.

Na webové stránky HowToCargoLift