Praktická ochrana investic ze strany společnosti BÄR

Záruka, prodloužená záruka, smlouva o údržbě a opravách

Logistický řetězec může fungovat pouze tehdy, pokud jsou všechny jednotlivé články spolehlivě propojeny. Aby byla tato spolehlivost zaručena, klade společnost BÄR při konstrukci, výrobě a montáži svých zdvihacích plošin velký důraz na nejvyšší kvalitu jednotlivých komponent. Z toho vycházejí rozsáhlé záruky a další nabídky praktické ochrany investic.

Máte na výběr mezi:

Smlouva o údržbě a opravách Bär CargoRate

Kompletní servis, nulové riziko. Smlouvou o údržbě a opravách proměníte složitě účtované náklady životního cyklu produktu ve fixní měsíční splátky. A naši certifikovaní servisní partneři budou váš Bär Cargolift udržovat stále ve špičkovém stavu. Po celou dobu životnosti produktu.

Stáhnout pdf brožuru

Prodloužená záruka Bär CargoProtect

Úspěch není dílem náhody. Při zakoupení prodloužené záruky na vaše zařízení Bär Cargolift si můžete v případě potřeby prodloužit 24měsíční záruku a tím ochránit váš rozpočet před nepříjemnými výdaji. Naprosto bezpečně.

Záruka 24 měsíců

Se společností BÄR získáte 24měsíční záruku na díly a práci nových Cargoliftů a také 24měsíční záruku na originální náhradní díly Bär. Nárok na záruku můžete uplatnit prostřednictvím internetového obchodu Bär Cargolift WebShop.

Informace o záruce ve formátu pdf

Základem dlouhodobého efektivního používání vaší plošiny Bär Cargolift je pravidelná kontrola a údržba:

Pravidelné kontroly

Pravidelné kontroly prováděné podle předpisů příslušné země udržují Cargolift nejen ve špičkovém stavu, ale také šetří čas a peníze. Naše zákaznická služba vám ochotně poradí ohledně požadavků na pravidelné kontroly ve vaší zemi.

Pravidelná údržba

Pravidelná údržba zajistí bezvadnou funkčnost vaší zdvihací plošiny Bär Cargolift při jeho každodenním používání. Pravidelná údržba je také předpokladem pro uplatnění záručních nároků i během druhého roku provozu. Protože zákonem předepsaná pravidelná kontrola nezahrnuje nutně také údržbu, plán údržby předepisuje nezbytné servisní úkony.

Stáhnout plán údržby a kontrolní protokol ve formátu pdf

Další informace o záruce a paušálních servinsích smlouvách

Váš servisní portál - Bär Cargolift WebShop

Ve WebShopu samozřejmě najdete všechny originální náhradní díly Bär. Můžete také podat záruční reklamaci a propojit ji přímo s objednávkou dílů. Poté můžete v přehledu sledovat stav vyřízení vaší reklamace. Prostřednictvím WebShopu váš servisní partner Bär také předkládá společnosti BÄR faktury za servisní služby v rámci smlouvy o údržbě a opravách Bär CargoRate.

Navštivte internetový obchod

Udržitelný servis vyžaduje vysoce kvalitní náhradní díly

BÄR jako výrobce ví,

  • které díly jsou instalovány
  • které originální náhradní díly byly dále vyvinuty pro dosažení maximální životnosti a
  • jak vzájemné působení komponentů vede k optimálnímu výkonu při použití zdvihací plošiny.

Zjistěte více