Bär Cargolift RetFalt

Zajížděcí zdvihací plošina s jedenkrát přeloženou plošinou

Vysoký stupeň předmontování s flexibilním použitím nenáročným na údržbu – to je Bär Cargolift RetFalt. Tyto zajížděcí skládací zdvihací plošiny lze rychle namontovat pomocí šroubovaného upevnění na rám nákladního vozidla nebo návěsu.

Během jízdy zůstává Cargolift RetFalt složený pod vozidlem a v případě potřeby je velmi rychle k dispozici - po hydraulickém vysunutí se plošina jednoduše manuálně rozloží. Rozložená plošina poskytuje dostatečnou plochu pro transport pojízdných kontejnerových vozíků i palet.

Hliníkový vodící systém s bezúdržbovým kluzným vedením je nejen mimořádně pevný, ale také zajišťuje vysokou míru synchronizace. To jsou výhody, které se osvědčily především během častého a dlouhodobého používání.

Bär Cargolift RetFalt po nákladní vozidla a návěsy

Aby mohla být montáž i použití zařízení RetFalt Cargolift efektivní, BÄR nabízí následující možnosti:

RetFalt Cargolifts po nákladní vozidla

Zatímco plošina BC R21 namontovaná na nákladním vozidle usnadňuje především přepravu pojízdných kontejnerových vozíků nebo palet pomocí paletového vozíku, tak BC R41 je díky své velké nosnosti a velké plošině určeno především k přepravě nejtěžších palet. Pro nákladní vozidla se spodním tažným zařízením nabízí BC R4U různé možnosti nastavení polohy pro provoz s přívěsem i bez přívěsu.

 • BC 1500 R21
 • BC 2000 R41
 • BC 2500 R41
 • BC 3000 R41
 • BC 1500 R4U
 • BC 2000 R4U

RetFalt Cargolifts po návěsy

Plošina BC R2T namontovaná na návěsu je ideální pro přepravu pojízdných kontejnerových vozíků a lehkých palet. Její variantou pro přepravu těžkých palet je plošina BC R4T, která je ještě kompaktnější - stejně jako plošina R4C pro návěsy s natáčecí nápravou nebo jako plošina R4K pro městské návěsy (rozteč rámu 1300 mm).

 • BC 2000 R2T 
 • BC 2000 R4T
 • BC 2500 R4T
 • BC 2000 R4C
 • BC 2500 R4C
 • BC 2000 R4K
 • BC 2500 R4K

Vybavení pro Bär Cargolift RetFalt

Standardní ovládací jednotka zdvihacích plošin RetFalt Cargolifts

Intuitivně použitelná, robustně konstruovaná a díky křížovým pákovým spínačům dokonale ovladatelná i v rukavicích - to je ovládací jednotka Bär Control EVO. U plošin RetFalt Cargolifts R2T, R4T, R4C a R4K je standardní výbavou tlačítko SwitchKey pro zapínání a vypínání pohybem levé ovládací páky. 

Instruktážní video Bär Cargolift RetFalt R2T s ovládací jednotkou Bär Control EVO na YouTube

Zjistěte více

Rádiové dálkové ovládání pro nejvyšší požadavky - Bär SmartControl Plus

Vysouvání a zasouvání zajížděcích plošin RetFalt pomocí rádiového ovládání? Pro dálkové ovládání Bär SmartControl Plus žádný problém! Toto dálkové ovládání však nabízí ještě více možností: Například automatickou ochranu proti neoprávněnému ovládání při opuštění vozidla: RadioKey zablokuje všechny ovládací prvky, jakmile dálkový ovladač Plus opustí pracovní prostor. K dispozici jako dálkové ovládání napájené bateriemi nebo jako verze s dokovací stanicí a dobíjecím akumulátorem.

Provozní video Bär Cargolift RetFalt R2T s rádiovým ovládáním Bär SmartControl Plus na YouTube

Další informace o bezdrátovém rádiovém ovládání

 

Zajížděcí hliníková plošina

Všechny plošiny z produktové skupiny RetFalt jsou vybaveny jedenkrát přeloženou hliníkovou deskou. Ruční skládání je uživatelsky přívětivé díky odlehčovací pružině. Zadní část desky je standardně z přírodního hliníku. Protiskluzový nášlap plošiny TracGrip zvyšuje bezpečnost na plošině. Alternativně je k dispozici protihluková povrchová úprava SilentGrip.

Zjistěte více

Hliníkový přejezdový profil napojující desku k vozidlu

Všechny plošiny RetFalt Cargolift jsou standardně vybaveny pevným hliníkovým přejezdovým můstkem. Výřezy pro dveřní zámky lze snadno vyrobit nebo si můžete objednat pevný můstek již s výřezy od společnosti BÄR.

Pro bezpečnou přepravu vašich kontejnerových vozíků 

U společnosti BÄR jsou bezpečnostní prvky pro zajištění kontejnerových vozíků stejně robustní jako deska, na které jsou umístěny. Protože každá zarážka proti odvalení kontejnerových vozíků BÄR má dvojité dno. Můžete si vybrat mezi různými systémy ochrany proti odvalování.

Zjistěte více

Pro nakládání zboží z boku

Plošinu můžete nakládat z boku pomocí volitelné boční nájezdové rampy (délka 1000 mm, šířka 860 mm). Zavěšuje se do dvou robustních háků z nerezové oceli.

Pro doručování v obytné oblasti v časných ranních hodinách - zařízení PIEK

Pro nakládku a vykládku v prostředí citlivém na hluk doporučuje společnost BÄR zařízení PIEK. To zaručuje, že Cargolift je při provozu tišší než 60 dB(A). Kromě tichého pojezdu je plošina opatřena protihlukovou povrchovou úpravou SilentGrip snižující hlučnost pojezdové plochy desky a dalšími prvky, které jsou podrobněji popsány v brožuře Výrobní program.

Další informace o zdvihacích plošinách Bär Cargolift RetFalt

Využívejte údaje své zdvihací plošiny Bär Cargolift!

Všechny zdvihací plošiny Bär jsou vybaveny datovým rozhraním Bär CargoConnect. Pokud je tato softwarová volba aktivní a elektronická řídicí jednotka eBC Controller je připojena k vaší telematice, můžete data využívat.

Instruktážní video k Bär CargoConnect na YouTube

Zjistěte více

Produktové doporučení MyCargolift

Znáte své vozidlo a svůj přepravní úkol - najděte pro něj tu správnou Zdvihací plošinu! Protože produktové doporučení MyCargolift určuje vhodný plošina Bär Cargolift na základě pěti informací. Vyzkoušejte si to!

Spusťte MyCargolift

Zjistěte, jak zdvihací plošina funguje - HowToCargoLift

Kvalifikace řidičů je v profesionální distribuční dopravě klíčovým faktorem. Zároveň se neustále vyvíjí technologie. Proto vám společnost BÄR nabízí online školení řidičů HowToCargoLift. Po zadání sériového čísla (nebo naskenování QR kódu ze zdvihací plošiny Bär Cargolift) obdržíte krátký návod k obsluze právě této zdvihací plošiny Cargolift - k dispozici je v jedenácti jazycích.

Na webové stránky HowToCargoLift