Dokumenty ke stažení

Společnost Bär Cargolift nabízí dokumenty k současnému sortimentu produktů ke stažení zdarma. K dispozici jsou tyto dokumenty: 

Montážní výkresy

Rozměrové listy

Návody k montáži

Certifikáty

Návody k obsluze

Servisní dokumenty

Schémata zapojení (k dispozici v internetovém obchodě)

Brožury

Archivované výkresy jsou k dispozici podle sériového čísla v internetovém obchodě Bär Cargolift WebShop.

Stáhněte si standardizované zástavbové výkresy

Zástavbové výkresy znázorňují možné zástavbové situace konkrétní zdvihací plošiny. Je-li zdvihací plošina Cargolift k dispozici s různými délkami ramen, bude vyhledáno několik výkresů. Výkresy jsou k dispozici pro aktuální produktovou nabídku Bär Cargolift. Archivní výkresy jsou k dispozici podle výrobního čísla v Bär Cargolift WebShop.

Další možností ověření proveditelnosti montáže je konfigurační program nebo zaslání vyplněného rozměrového listu společnosti Bär Cargolift.

Typ zdvihací plošiny Cargolift
Jazyk

Stáhnout rozměrové listy

Aby byl podvozek se zdivací plošinou Cargolift maximálně kompatibilní, je důležité podmínky montáže ověřit předem. V rozměrových listech Bär Cargolift se zaznamenají rozměry potřebné k ověření montáže a následně se situace vyhodnotí pomocí programu zástavby nebo montážního výkresu. V komplexních případech nástavby (např. u vozidel se spodním tažným zařízením) zašlete prosím vyplněné rozměrové listy nebo výkresy ve formátu dwg na e-mail: l.zeman@baer-praha.cz

Jazyk

Stáhnout montážní návody

Zdvihací plošinu je třeba namontovat na nákladní vozidlo - ale jak? Pomohou vám montážní návody pro aktuální řadu zdvihacích plošin Bär Cargolift.

Jazyk

Stáhnout certifikáty

Firma BÄR vlastní pro své produkty nejrůznější schválení. Nejčastěji jsou vyžadovány certifikáty k podjezdové zábraně, tažnému zařízení s kulovou spojkou a certifikáty k zajištění nákladu. Kromě toho zde najdete certifikáty elektromagnetické kompatibility, PIEK a protiskluznosti povrchů desek Bär - každý pro aktuální sortiment výrobků Bär Cargolift. Archivní a jiné certifikáty, které nejsou uváděny výše, jsou k dispozici podle sériového čísla v Bär Cargolift WebShop.

Typ certifikátu
Typ zdvihací plošiny Cargolift

Stáhněte si návod k obsluze

Návod k obsluze by měl uživatelům pomoci správně a bezpečně používat zdvihací plošinu Bär Cargolift. Návody k obsluze k aktuálnímu produktovému programu Bär Cargolift můžete stáhnout zde. Archivované návody jsou k dispozici v digitální nebo tištěné formě podle sériového čísla v internetovém obchodě Bär Cargolift WebShop. Kompaktní příručka s mnoha obrázky a videi pro konkrétní zdvihací plošinu Cargolift je po zadání výrobního čísla k dispozici on-line na stránkách HowToCargoLift - k dispozici v jedenácti jazycích.

Typ zdvihací plošiny Cargolift
Jazyk

Stáhněte si servisní dokumenty

Malá podpora vám ulehčí práci a zvýší efektivnost. V servisních dokumentech pro vás Bär Cargolift připravil pokyny k opravám a další informace k produktům Cargolift. Se svými dotazy se můžete kdykoliv obrátit také na servisní telefonickou službu.

Archivní dokumenty a další podklady, jako například schémata zapojení, jsou k dispozici podle sériového čísla v e-shopu Bär Cargolift.

Jazyk

Stáhněte si brožury, letáky a prospekty

Hledáte určitou brožuru v digitální formě? Zde ji na najdete!

Jazyk