Originální náhradní díly BÄR

Při profesionálním použití je klíčová maximální dostupnost. Pravidelná kontrola a údržba pomocí originálních náhradních dílů hrají u vozidla i zdvihací plošiny ústřední roli. Protože pouze výrobce zná instalované komponenty a dodává odpovídající originální náhradní díl.

U společnosti Bär Cargolift obdržíte originální díly, které svým provedením a kvalitou odpovídají nejvyšším standardům. Výhodou je další vývoj komponentů, testování kvality a 12 měsíční záruka na originální náhradní díly. Záruka a shoda s CE kompabilitou jsou navíc zachovány pouze v případě, že jsou použity originální díly. Originální náhradní díly udržují vaší zdvihací plošinu v nejlepším stavu i po skončení záruční doby - s odbornými znalostmi výrobce.

Kdykoli si můžete objednat náhradní díly ve WebShopu

WebShop vám pomůže najít ten správný originální náhradní díl Bär: BÄR doporučuje identifikovat díly pomocí sériového čísla a a náhledu rozpadu sestavy, protože tak získáte přístup k seznamu dílů. Správný díl můžete také najít pomocí různých možností vyhledávání. Kromě toho je k dispozici více než 2 000 originálních náhradních dílů s 3D obrázky, které můžete libovolně otáčet. V e-shopu můžete využít dodatečné internetové slevy a zrušení paušálního poplatku za balení.

Stáhnout pdf brožuru WebShop

Navštivte internetový obchod

Originální náhradní díly BÄR v digitálním listovacím katalogu

Prohlédněte si digitální katalog náhradních dílů. Kliknutím na obrázek dílu nebo na číslo dílu se dostanete přímo na tento náhradní díl v internetovém obchodě - pokud jste zaregistrováni. V novém katalogu náhradních dílů najdete kromě výběru nejběžnějších originálních náhradních dílů BÄR také další informace o specifických technologiích a inovacích Bär, možnostech dodatečné výbavy, našem servisu a online službách. Přesvědčte se sami:

K on-line listovacímu katalogu

Poradenství a dostupnost originálních náhradních dílů BÄR

Dáváte přednost osobnímu poradenství? Pak Vám rádi pomohou vyškolení odborníci naší dceřiné společnosti Bär Praha, s.r.o.. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Tel.: +420 272 703 944    

E-mail: shop@baer-praha.cz

Naši servisní partneři a dceřiné společnosti Bär mají běžné náhradní díly na skladě. Tímto způsobem Vám zajistíme rychlou dostupnost dílů.

Dostupnost originálních náhradních dílů BÄR

V minulých letech jsme od základu předělali logistiku náhradních dílů. V centrálním skladu v Heilbronnu se na 580 m2 nachází cca 1.500 různých originálních náhradních dílů BÄR. Ty jsou uskladněny v dostatečném množství v běžných regálech, dvou automatických vysokých regálů a jednom vysokém regálu pro nadměrné díly. Tímto pro Vás zajišťujeme rychlou dostupnost náhradních dílů.

Možnosti přepravy originálních náhradních dílů BÄR

Pro přepravu originálních náhradních dílů BÄR z našeho centrálního skladu v Heilbronnu pro Vás volíme ten nejvýhodnější způsob dopravy. Přitom zohledňujeme váhu a velikost zásilky, zemi adresáta a naléhavost. Prosíme berte na vědomí konec příjmu objednávek pro expresní zásilky v 16:30, pátky v 16:00.

Možnosti přepravy v rámci Česka

Můžete zvolit:

  • Toptrans - dodání do konce následujícího pracovního dne v případě, že jsou díly skladem v Praze Hostivaři. Díly z centrálního skladu v Německu jsou dodávány do 4 pracovních dnů společností PPL
  • DHL Express - dodávka do konce následujícího pracovního dne, mimo víkendy a svátky
  • Přeprava individuální spedicí pro nadměrné díly BÄR

Další informace o náhradních dílech pro zdvihací plošiny

Odborná pomoc - síť vyškolených servisních partnerů Bär

Najděte si nejbližšího servisního partnera Bär v GoogleMaps.

K vyhledávání servisních partnerů

Diagnostický software Bär CargoCheck

Bär CargoCheck je připojený standardním USB kabelem (port A/B) a usnadňuje rychlou a cílenou diagnostiku závad, jakož i parametrizaci příslušenství zdvihací plošiny podle požadavků a modernizace.

Zjistěte více