Standardizované datové rozhraní Bär CargoConnect

Využívejte svá data s telematickým řešením od společnosti BÄR

O digitalizaci mluví všichni. Co má ale konektivita společného se zdvihací plošinou? Velmi mnoho! Protože norma DIN 4630 existuje od roku 2022 a standardizuje datové rozhraní pro komunikaci komponent karoserie s telematikou a vozidlem. Mezi tyto komponenty samozřejmě patří i naše zdvihací plošiny Bär Cargolifts. Bär CargoConnect vám poskytuje údaje o zdvihací plošině využitelné ve vášem systému správy vozového parku nebo přímo řidiči do kabiny a umožňuje úpravy nastavení zdvihací plošiny, jako je flexibilní nastavení přístupových práv v závislosti na místě nebo čase (geo/timefencing).

Cílem je maximální dostupnost vozidla včetně jeho součástí a hladký a efektivní logistický řetězec.

Bär CargoConnect je volitelnou součástí softwaru našich zdvihacích plošin Cargolifts. Pokud je tato možnost aktivní a řídicí jednotka eBC je připojena k telematice pomocí propojovacího kabelu, lze data zdvihací plošiny načítat podle normy SAE J1939. Data se přenášejí - spolu s dalšími údaji o vozidle - prostřednictvím vašeho stávajícího telematického řešení.

Další informace o Bär CargoConnect

Inteligentní řídicí jednotka eBC

Řídicí jednotka, která myslí sama za sebe. Protože je základem pro Bär CargoConnect.

Zjistěte více

Diagnostický software Bär CargoCheck

Prohlédněte si řídicí jednotku eBC Controller s diagnostickým softwarem - ať už pro opravy, modernizaci nebo parametrizaci.

Zjistěte více