Elektronická řídicí jednotka eBC

Elektronické ovládání zdvihacích plošin Bär Cargolifts

Zajímá vás, proč má každá plošina Bär Cargolift elektronickou řídící jednotku? Společnost BÄR si brzy uvědomila, jaké možnosti to nabízí. Když byla v roce 2012 uvedena na trh elektronická řídicí jednotka eBC, byly hlavními výhodami servisní záležitosti, jako je možnost diagnostiky a jednoduché nouzové ovládání pomocí tlačítek. Mezitím, s dalším vývojem řídicí jednotky, se objevily další výhody, jako například vybavení, které lze flexibilně připojovat úpravou softwaru zdvihací jednotky namísto hardwaru. Nebo možnost pro správce vozového parku využít digitální integrace zdvihacích plošin Bär Cargolifts do svého systému správy vozového parku. Zde naleznete výběr výhod, které vám řídící jednotka eBC Controller nabízí:

Digitální integrace - můžete tak snadno využívat všechna data

Všechny řídicí jednotky eBC Controller PRO mají volitelnou softwarovou komponentu Bär CargoConnect. Pokud je tato volitelná funkce aktivní a řídicí jednotka eBC Controller PRO je připojena k vaší telematice pomocí propojovacího kabelu, lze k datům Cargolift přistupovat prostřednictvím standardizovaného datového rozhraní podle normy DIN 4630. Vaše možnosti sahají od preventivní údržby až po geofencing.

Instruktážní video k Bär CargoConnect na YouTube

Zjistěte více

Možnost diagnostiky - aby byly závady identifikovány a odstraněny co nejrychleji

S řídicí jednotkou eBC Controller obdrží každá zdvihací plošina Bär Cargolift paměť závad. Přístup k ní je možný prostřednictvím diagnostického softwaru Bär CargoCheck. Bär CargoCheck navíc umožňuje sledovat napětí a průtok proudu, jakož i všechny vstupy a výstupy - aby bylo vozidlo co nejrychleji opět v provozu!

Zjistěte více

Vždy připraven - s nouzovým ovládáním pro případ potřeby

Řídicí jednotky eBC jsou umístěny v nosné trubkovnici nebo v hliníkovém krytu chráněném proti vodě. Pokud již nelze zdvihací plošinu ovládat pomocí ovládacích prvků, je řídicí jednotka eBC vybavena nouzovým tlačítkovým ovládáním. To umožňuje základní funkce pro uvedení zdvihací plošiny do jízdní polohy.

Zjistěte více

Optimálně přizpůsobené - protože konečné nastavení se provádí v dílně

Diagnostický software Bär CargoCheck umožňuje také parametrizaci zařízení podle individuálních požadavků, například zapnutí pomocí tlačítka SwitchKey nebo přesné nastavení rozsahů rádiového dálkového ovládání Bär SmartControl.

Zjistěte více

Částečně automatizovaný - pro snadnou obsluhu zařízení HydFalt

V minulosti vyžadovalo ovládání hydraulických plošiny HydFalt určitou praxi. S automatickou sekvencí funkcí EasyFold stačí k přechodu z jízdní polohy do pracovní polohy jeden ovládací povel - přesněji: spustit složenou desku, vysunout složenou desku do rozkládací polohy, rozložit složenou desku, rozložit špičku plošiny, vrátit se do pracovní polohy.

Instruktážní video k automatické sekvenci funkcí EasyFold na YouTube

Další informace o dalších funkcích

Možnost dodatečné výbavy - protože požadavky se v průběhu životnosti výrobku mění

Pomocí řídicí jednotky eBC Controller můžete zařízení snadno dodatečně vybavit. Při dodatečném vybavení ovládacími prvky, jako je například rádiové dálkové ovládání Bär SmartControl, obdržíte nový konfigurační soubor pro eBC Controller. Tento soubor můžete přehrát na řídicí jednotce eBC Controller prostřednictvím diagnostického softwaru Bär CargoCheck a přímo jej používat.

Další informace o rádiovém dálkovém ovládání Bär SmartControl

Digitalizovatelné - když software nahradí hardware

Samozřejmě můžete zdvihací plošinu na návěsu zapínat a vypínat klíčovým spínačem. Klíč však může řidič ztratit. Pokud je klíč snadno vyměnitelný, hrozí riziko neoprávněného provozu. Proto společnost BÄR vyvinula systém SwitchKey: Zapínání a vypínání se provádí pohybem levé páčky na ovládací jednotce Bär Control EVO. Pořadí pohybů lze nastavit v diagnostickém softwaru Bär CargoCheck.

Zjistěte více

Přizpůsobitelné - protože možností je stále mnoho!

Ať už chcete propojit ovládání rolet s funkcí zdvihací plošiny nebo přijímat další údaje o zdvihací plošiny prostřednictvím telematiky - možností s eBC Controllerem je mnoho. Kontaktujte nás a zjistěte, která řešení mohou ještě více zefektivnit váš logistický proces.

Kontaktujte nás

Spolehlivé - protože řídicí jednotka myslí

Zabraňte vyhoření silového relé a motoru. Detekce přerušení kabelu. Automaticky vypne části zdvihací plošiny v případě poruchy - nebo dokonce celou zdvihací plošinu. To vše dokáže řídicí jednotka eBC. Základem je řídicí software BC.OS a hardwarová součást: řídící jednotka eBC Controller pro standardní funkce nebo eBC Controller PRO s dalšími možnostmi připojení a použití.

Kontaktujte nás

Připravena pro budoucnost - abyste byli již dnes připraveni na zítřek

Asistenční systém Bär VisionAssist společně s couvacími kamerami s umělou inteligencí monitoruje poloměr pohybu plošiny a v případě nebezpečí kolize ji automaticky zastaví. Žádná vize budoucnosti, ale realita společnosti BÄR.

Zjistěte více

Další informace o řídicí jednotce eBC Controller

Řídicí jednotky v katalogu náhradních dílů

Řídicí jednotka eBC Controller, elektronické ovládací prvky, desky plošných spojů, ovládací relé, konektory Molex, příslušenství - všechny tyto díly najdete v digitálním katalogu náhradních dílů. Kliknutím na obrázek nebo číslo dílu přejdete přímo na tento díl ve webovém obchodě - nutná registrace.

Zjistěte více

Ovládací jednotka Bär Control EVO

Vývoj této ovládací jednotky byl doprovázen dalším vývojem řídicí jednotky eBC.

Zjistěte více